Меню
Twitter RSS Facebook
beta-версія

08:57 | 02/07/2020 | 0 комент.

Громада на слуханнях висловилась проти будівництва сміттєспалювального заводу в Сокалі

Як ми вже повідомляли, в Сокалі пройшли громадські слухання з питань обговорення можливості виділення земельної ділянки для побудови сміттєпереробного заводу на території міста.

В заході взяли участь представники інвесторів, влади міста та району, депутати міської та районної рад, а також громадські активісти.

Після гострих дискусій та розмов, під час яких мешканців висловили свою категоричну позицію – ні сміттеєпереробному заводу в Сокалі, були проголосовані узагальнені пропозиції.

У них йдеться:

  • Заборонити будівництво такого заводу в Сокалі
  • З метою збільшення кількості робочих місць рекомендувати Сокальській РДА, Сокальській міській та районній радам відновити роботу занедбаних в районі підприємств ( маслозавод, шкарпеткова фабрика, харчосмакова фабрика) із залученням місцевих та закордонних інвесторів
  • Представникам  владних структур звернутися з відповідним   листом до Президента України з проханням про перенесення Ліпецької фабрики «Рошен» до м.Сокаль
  • В майбутньому шукати інші альтернативні шляхи вирішення переробки твердих побутових відходів  на території Сокальщини
  • Рекомендувати владним структурам частіше проводити громадські слухання щодо вирішення проблемних питань міста та району.

Повний перелік зведених пропозицій нижче...

Відео обговорення можна переглянути тут: http://youtu.be/BJ2DLmOdPD8

                                                                         http://youtu.be/95bvaMvuOb8

Подаємо мовою оригіналу:

"Узагальнені пропозиції громадських слухань

громадських слухань з питань обговорення можливості виділення земельної ділянки для побудови сміттєпереробного заводу на території Сокальської міської ради (вул.Яворницького, Сокаль, навпроти колишнього СЗХВ)

Сокаль, 27 лютого 2015 року                              Сесійна зала Сокальської районної ради

Присутні: зареєстровано  230 осіб (списки додаються)

1.Заборонити владним структурам будівництво сміттєспалювального заводу на території Сокальської міської та районної рад.

2.З метою збільшення кількості робочих місць рекомендувати Сокальській РДА, Сокальській міській та районній радам відновити роботу занедбаних в районі підприємств ( маслозавод, шкарпеткова фабрика, харчосмакова фабрика)  із залученням місцевих та закордонних інвесторів.

3.Представникам  владних структур звернутися з відповідним   листом до Президента України з проханням про перенесення Ліпецької фабрики «Рошен»  (Росія) до м. Сокаль.

4.Рекомендувати Сокальській міській раді використати дану земельну ділянку  для інвестиційних проектів, як закордонних , так і українських кампаній  без шкідливого виробництва.

5.Рекомендувати Сокальській міській, районній радам, Сокальській РДА в майбутньому шукати інші альтернативні шляхи вирішення переробки твердих побутових відходів  на території Сокальщини.

6.З метою максимального залучення громади до впливу на прийняття місцевих рішень  рекомендувати Сокальській міській раді  надалі проводити  громадські слухання в Народному домі міста Сокаля.

7.При розгляді важливих питань громади запрошувати на громадські слухання  експертів ( лікарів, екологів та інших фахівців) відповідно до питань, що розглядаються.

8.Рекомендувати Сокальській міській раді організувати проведення  загальноміської толоки по прибиранні території  міста напередодні Великодня.

9.Сокалькій міській раді провести освітлення міського парку.

10. Рекомендувати владним структурам частіше проводити громадські слухання по вирішення проблемних питань міста та району."

Прокоментувати

Ваша Email адреса не буде опубликована