Меню
Twitter RSS Facebook
beta-версія

04:46 | 20/10/2018 | 0 комент.

В Сокальських школах працюватимуть вчителі із Луганщини

На Львівщину приїхали 50 педагогів із Луганської області. Протягом місяця вони навчатимуть школярів Львівської та Тернопільської областей. Тим часом, 23 жовтня, 50 вчителів із Західної України теж вирушили вчити дітей Сходу. Такий обмін педагогами відбувається в рамках Угоди про співробітництво між областями за Всеукраїнським проектом «Змінимо країну разом! Децентралізація: нові можливості». Мета проекту – професійний та культурний обмін між педагогічними працівниками Львівської та Луганської областей.

Як повідомила радіо «Сокаль» спеціаліст відділу освіти СРДА Любов Тот, двоє вчителів Луганщини працюватимуть саме в Сокальському районі. Це Валентина Олексіївна Руденко, вчитель української мови і літератури, яка працює в Рубіжанській обласна загальноосвітній санаторній школі-інтернат. І Оксана Олександрівна Панченко, вчитель початкових класів, Кризької загальноосвітньої школи 1-ІІІ ступенів Марківської райради.

Впродовж кількох тижнів вони будуть працювати у всіх школах Сокаля, а також планується в навчальних закладах Жвирки та Забужжя. Педагоги будуть переймати досвід наших освітян і самі проводитимуть уроки для школярів. Також для гостей зі Сході підготовлена цікава культурна програма. Вони відвідають Львів, Крехів,  Володимир-Волинськ  і побувають на гала-концерті фіналістів пісенного конкурсу «Золота Октава».

До речі, серед педагогів Західної України, які поїхали на Схід є вчитель української мови школи №10 міста Червоноград Ольга Криштопа. Натомість в шахтарському місті працюватиме Ірина Вікторівна Гарьковець, вчитель англійської мови з Кремінської школи – гімназії Кремінської районної ради.  

Прокоментувати

Ваша Email адреса не буде опубликована